Timo Solin skulptur
2015-04-09
304366
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med blåttt hår, bemålad i rött, metall, signerad Timo Solin, höjd inkl sockel ca 42 cm
Bruksslitage