Mezzotintgravyrer 13 st. porträtt
2015-04-08
304308
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MEZZOTINTGRAVYRER, 13 st., porträtt, huvudskaligen 1700-tal
PROVENIENS: Släkten von Post