Chokladkopp silver
2015-04-08
304204
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHOKLADKOPP på fat, silver, rokokostil, invändigt förgylld, svenska importstämplar, höjd 9 cm, vikt ca 320 g
Ytrepor