Agnes Cleve
2015-05-13
304185
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AGNES CLEVE (1875-1951), På bryggan Sandhamn, signerad och daterad sept 1941, blandteknik på papper, ca 36 x 27 cm
Ej examinerad ur ram.