John Jon-And, teckning
2015-05-13
304181
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), Sittande XXXII 1930-tal, stämpelsignerad, blandteknik på papper, ca 46 x 32 cm
Pappersskador.