John Jon-And
2015-05-13
304175
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941), På knä XVI, 1930-tal, stämpelsignerad, blandteknik på papper, ca 37 x 32 cm
Ej examinerad ur ram.