Ljusstakar silver
2015-04-06
304121
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, renässansstil, svenska importstämplar, höjd 19,5 cm, fylld fot
Mindre bucklor