Presenterfat silver
2015-04-06
304106
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
PRESENTERFAT, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1947, punsad och driven blom- och akantusdekor samt kartusch, oval, längd 41 cm, vikt ca 724 g
Repor, bucklor