Bordslampor
2015-04-06
304048
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, stomme i mässing, total höjd ca 43 cm
Bruksslitage, smärre bucklor, en med senare tryckknapp, del vid sladdfäste saknas