Kinesiska tallrikar
2015-04-06
304036
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin Kina, 1800-tal, poylkromdekor i emaljfärger diameter 13-23 cm
Nagg spricka