Lennart Olausson
2015-04-06
304026
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LENNART OLAUSSON (född 1944): Skärgårdsbild,
signerad och daterad Lennart Olausson 84, olja på duk, 113x133 cm