Lykta
2015-04-06
303977
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VÄGGLYKTA, i mässing, 1900-tal, elektrifierad, dekorerad med serafer, festonger, mm, höjd 90 cm
slitage