Evald Kallstenius olja på duk
2015-04-07
303973
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EVALD KALLSTENIUS (1898-1957): Kustlandskap, olja på duk, signerad Evald Kallstenius, ca 73x54
PROVENIENS: Fritzes Kungliga Hovbokhandel Stockholm