Mona Huss Wallin färglitografi
2015-04-05
303911
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt, signerad och daterad M Huss W-79, 197/460, färglitografi, 65 x 50 cm