Johannes Ravn oljemålning
2015-04-05
303878
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Rådjur, signerad o daterad J. Ravn 50, olja på duk, ca 72X90