Bordsuppsats
2015-04-04
303812
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSUPPSATS, porslin, 1900-tal, polykrom dekor av bevingade putti bärandes på snäcka, höjd ca 34 cm
Lagning, sprickor, nagg