Collier armband förgyllt silver granater pärlor
2015-04-07
303809
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
COLLIER, ARMBAND, förgyllt silver, granater odlade halvpärlor, 1960-tal, halsbandets längd 43,4 cm