Ram 17/1800-tal
2015-04-04
303800
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 17/1800-tal, förgylld, dekor i pastellage, dagmått ca 36x45 cm totalmått ca 55x64 cm
Slitage, skador