Målning 1900-tal
2015-04-04
303797
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Parklandskap med tempel, olja på duk, 92 x 197 cm