Väggappliquer Louis XVI-stil
2015-04-04
303782
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUÉER, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, för två ljus vardera, bronserad dekor av bl a vädur, höjd ca 36 cm
Slitage