Lars Tärning
2015-04-07
303669
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Skogslandskap Torö, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på pannå, 47x32 cm