Trädgårdssoffa
2015-04-04
303655
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gavlar i gjutjärn, grenimitation, höjd ca 83, längd ca 130 cm
Slitage