Golvlampa Josef Frank för Svenskt Tenn
2015-04-04
303597
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOSEF FRANK, för Svenskt Tenn, 1900-tal, golvlampa, modellnummer 2568, mässing, höj- och sänkbar, total höjd ca 160 cm
Slitage, senare skärm