Dosa
2015-04-04
303585
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSA, nyrokoko, 1800-tal, i förgylld mässing, med lock och botten pärlemor, locket med skuren dekor av mytologiskt motiv, höjd 1,5, 7,5x6 cm