Bordslampa brons
2015-04-04
303563
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, förgylld brons, fotavslut i form av delfiner, totalhöjd ca 53 cm