Bordslampa
2015-04-03
303554
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, guldpatinerad metall, fotavslut i form av fabeldjur, totalhöjd ca 45 cm
Skärm med skador