Pokal, Tyskland 1805
2015-04-03
303538
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POKAL, Tyskland 1800-tal, graverad dekor med adligt vapen födelsedagshyllning på tyska och årtalet 1805, höjd 19,5 cm
mindre nagg