Udda bestick silver
2015-04-03
303526
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GAFFLAR, 7 st, TESKEDAR, 9 st, SÅSSLEV, silver, udda modeller, delvis 1800-tal, vikt ca 775 g
Slitage, delvis med gravyr