Matskedar silver
2015-04-03
303519
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 6+2 st, silver, bl a Folcker, 1800/1900-tal, vikt ca 558 g
Slitage, rester från klistermärken