C Kaphengst oljemålning
2015-04-07
303503
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), signerad C. Kaphengst, olja på duk, ca 32x42 cm
Duklagning, krackeleringar