Akvarell 1800-tal
2015-04-07
303492
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), pastoralt landskap, signerad och daterad Mathilde 1842, akvarell, ca 19,5x28 cm