Dosor 3 st i silver
2015-04-07
303452
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, 3 st, silver, 18/1900-tal, invändigt förgyllda, längd 6,5-13 cm, vikt ca 273 g
Slitages