Tekanna i silver

Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEKANNA, silver, Kina, 1900-tal, graverad dekor, höjd 9 cm, vikt ca 333 g

Bucklor

303433

2015-04-03