Theresia Sandström oljemålning
Valmis
2015-04-04
303424
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): Försommarlandskap med lada, signerad Th Sandström, olja på pannå, ca 39 x 47 cm