Edward Hald vas
2015-04-03
303379
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDWARD HALD (1883-1980), vas, Orrefors 1953, Slipgraal ,signerad Orrefors S-Graal 1350 L Hald, höjd 15 cm
Fotnagg