Bengt Fransson olja
2015-04-03
303352
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Stockholmsmotiv, "På väg ut", olja på duk, signerad Bengt Fransson, ca 46x57 cm