Orientmatta Kelim
2015-04-07
303341
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, kelim, daterad, signerad, ca 376x160 cm
Ytfläckar, mindre färgfläck, större lagning