Joan Miró färglitografi
2015-04-05
303325
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition ur Miró Lithograph II, osignerad, färglitografi, 31x24 cm