Oljemålning
2015-04-03
303320
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av riddarsporrar, monogramsignerad och daterad AK/HK 42, olja på duk, ca 63x53 cm