Corneille färglitografi
2015-04-05
303307
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kompositoin, signerad Corneille 2002, 72/75, färglitografi, 33x41 cm