Joan Miró färglitografi efter
2015-04-05
303300
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1887-1983): efter, Komposition, signerad i trycket, färglitografi, utgiven av Galerie Maeght, 36x59 cm