Motiv från Bagnères de Bigorre oljemålning
2015-04-02
303249
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Bagnères-de-Bigorre, olja på pannå, ca 13,5 x 23 cm
Pannå med spricka