Bengt O Abrahamsson olja
2015-04-02
303231
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT O ABRAHAMSSON (född 1924): Storfiskaren, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, ca 41 x 34 cm