ÅWA olja
2015-04-02
303223
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988), Vårbäck, signerad åwa, olja på duk, ca 70 x 64 cm
Vågig duk