Bertil Wahlberg olja
2015-04-02
303218
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980), Helena på dagis, signerad Wahlberg, olja på duk, 73 x 60 cm