Bertil Wahlberg olja
2015-04-02
303216
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980), Eva i skolbänken, signerad Wahlberg, olja på duk, 65 x 81 cm