Johanes Ravn oljemålning
2015-04-02
303211
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Tranor i flykt, signerad o daterad J. Ravn -48, olja på duk, 54x68 cm