Peter Nyborg oljemålning
2015-04-05
303179
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): Koncerten, signerad och daterad Peter Nyborg -61, olja på duk, 120x150 cm