Charles Sjöholm oljemålning
2015-04-02
303160
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Charles Sjöholms vernisage, signerad C. Sjöholm, olja på pannå, 26 x 21 cm