Georg von Rosen akvarell
2015-04-02
303154
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG VON ROSEN (1843-1923): "Klippstudie från Södra bergen, Stockholm", monogramsignerad och daterad -07, akvarell, 23 x 31 cm